APD0606680M035R
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
APD0606680M035R
JLCPCB Part #
C6465951
Package
SMD,D6.3xL6.5mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 35V 40mΩ 55mA@120Hz 6.3mm 6.5mm 68uF Polymer ±20% SMD,D6.3xL6.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS