AEA1213151M080R
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
AEA1213151M080R
JLCPCB Part #
C6123567
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 13.5mm 150uF 200mA@120Hz 5000hrs@105℃ 80V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS