DC-182-25A
Extended
Manufacturer
Korean Hroparts Elec
MFR.Part #
DC-182-25A
JLCPCB Part #
C523821
Package
SMD
Description
2.5mm 20V 6.4mm 7A DC Power Jack Surface Mount,Vertical SMD DC Power Connectors ROHS