DC-033-13A
Extended
Manufacturer
Korean Hroparts Elec
MFR.Part #
DC-033-13A
JLCPCB Part #
C707286
Package
SMD
Description
-20℃~+70℃ 1.3mm 3.9mm 30V 500mA DC Power Jack Surface Mount, Right Angle SMD DC Power Connectors ROHS