SFAJC5000332MX1
Extended
Manufacturer
Knowles
MFR.Part #
SFAJC5000332MX1
JLCPCB Part #
C1533352
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10A 3.3nF 500V X7R ±20% 插件 Feed Through Capacitors ROHS