6560N820J103LE
MFR.Part #
6560N820J103LE
JLCPCB Part #
C1649018
Package
Plugin,P=17.3mm
Description
10kV 17.3mm 82pF C0G ±5% 插件,P=17.3mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS