5550N390J103LE
Extended
Manufacturer
Knowles
MFR.Part #
5550N390J103LE
JLCPCB Part #
C1648949
Package
Plugin,P=14.73mm
Description
10kV 14.73mm 39pF C0G ±5% 插件,P=14.73mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS