1206J0500473MXTE01
Extended
Manufacturer
Knowles
MFR.Part #
1206J0500473MXTE01
JLCPCB Part #
C2650887
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 300mA 47nF 50V X7R ±20% 1206 Feed Through Capacitors ROHS