FBMA-11-201209-121A30T
MFR.Part #
FBMA-11-201209-121A30T
JLCPCB Part #
C491585
Package
0805
Description
1 120Ω@100MHz 3A 40mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS