FBMA-11-201209-100A60T
MFR.Part #
FBMA-11-201209-100A60T
JLCPCB Part #
C491567
Package
0805
Description
1 10mΩ 10Ω@100MHz 6A ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS