TSB06338-073D332DH-R0700
Extended
Manufacturer
Khon
MFR.Part #
TSB06338-073D332DH-R0700
JLCPCB Part #
C49174516
Package
SMD-4P,6.1x6.1mm
Description
-25℃~+70℃ 12V 50mA 6.1mm 6.1mm 7.3mm Gull Wing No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6.1x6.1mm Tactile Switches ROHS