KS15/D-24Z40-L
Extended
Manufacturer
Keysolu
MFR.Part #
KS15/D-24Z40-L
Description
-30℃~+80℃ 0.2V/ns 240V 25mA 400A 40A AC - Solid State Relays (Triac Output) ROHS