KUS122882020
MFR.Part #
KUS122882020
JLCPCB Part #
C368757
Description
-20℃~+70℃ 12.288MHz 20pF 80Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±20ppm HC-49S Crystals ROHS