PS223J3F2002
MFR.Part #
PS223J3F2002
JLCPCB Part #
C524421
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 2kV ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS