MMKP153J2J1501
MFR.Part #
MMKP153J2J1501
JLCPCB Part #
C2991061
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 15nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS