MMKP604J2J2701
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
MMKP604J2J2701
JLCPCB Part #
C18214232
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
600nF 630V ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS