KP155J2E2002
MFR.Part #
KP155J2E2002
JLCPCB Part #
C5221425
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+100℃ 1.5uF 250V ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS