KP153J2J1003
MFR.Part #
KP153J2J1003
JLCPCB Part #
C51939927
Package
Plugin,P=10mm
Description
15nF 630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS