ESD5641D15
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
ESD5641D15
JLCPCB Part #
C46635138
Package
DFN2020-3L
Description
-55℃~+125℃、-40℃~+85℃、-40℃~+85℃ 1100pF 15V 180A@8/20us 19.1V 1uA 36V 6.48kW@8/20us ESD IEC 61000-4-2 DFN2020-3L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS