MBR30200PT(KTP)
Extended
Manufacturer
KTP
MFR.Part #
MBR30200PT(KTP)
JLCPCB Part #
C52034102
Package
TO-3P
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@200V 200V 275A 30A 920mV@15A TO-3P Schottky Diodes ROHS