IKW40N65H2-KTP
Extended
Manufacturer
KTP
MFR.Part #
IKW40N65H2-KTP
JLCPCB Part #
C48392930
Package
TO-247
Description
-40℃~+175℃ 1.23mJ 1.36mJ 1.65V@40A,15V 108ns 129ns 266nC@40A,15V 333W 5.5V@1.5mA 587ns 650V 80A TO-247 IGBT Transistors / Modules ROHS