HCPL-3150-C5L0
Extended
Manufacturer
KTP
MFR.Part #
HCPL-3150-C5L0
JLCPCB Part #
C19185369
Package
SMD-8P
Description
-40℃~+100℃ 1.5A 1.5V 15V~30V 2 250mW 25mA 500ns 500ns 50kV/us 5V 5kV 60ns 60ns MOSFET、IGBT SMD-8P Gate Drive Optocoupler ROHS