BSC100N10
Extended
Manufacturer
KTP
MFR.Part #
BSC100N10
JLCPCB Part #
C22436728
Package
PDFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.293nF 100V 105W 13pF 2.5V 24nC@10V 618pF 7.4mΩ@10V 85A N-Channel PDFN-8(5x6) MOSFETs ROHS