WK73S3ATTER118F
MFR.Part #
WK73S3ATTER118F
JLCPCB Part #
C4294514
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 118mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS