WK73S3ATTE7R5J
MFR.Part #
WK73S3ATTE7R5J
JLCPCB Part #
C4212226
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 7.5Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS