WK73S3ATTE5R6J
MFR.Part #
WK73S3ATTE5R6J
JLCPCB Part #
C4328409
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 5.6Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS