WK73S3ATTE1R82F
MFR.Part #
WK73S3ATTE1R82F
JLCPCB Part #
C4025179
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 1.82Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS