WK73S2HTTER267F
MFR.Part #
WK73S2HTTER267F
JLCPCB Part #
C3955961
Description
-55℃~+155℃ 1W 267mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS