WK73S2HTTE2R21F
MFR.Part #
WK73S2HTTE2R21F
JLCPCB Part #
C4300572
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.21Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS