WK73S2BTTDR110F
MFR.Part #
WK73S2BTTDR110F
JLCPCB Part #
C6326364
Description
-55℃~+155℃ 110mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS