WK73S2BTTD68LJ
MFR.Part #
WK73S2BTTD68LJ
JLCPCB Part #
C7390023
Description
-55℃~+155℃ 68mΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS