WK73S2BTTD10LJ
MFR.Part #
WK73S2BTTD10LJ
JLCPCB Part #
C3918456
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS