WK73S2ATTD9R76F
MFR.Part #
WK73S2ATTD9R76F
JLCPCB Part #
C4336318
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS