WK73S2ATTD1R07F
MFR.Part #
WK73S2ATTD1R07F
JLCPCB Part #
C4198508
Description
-55℃~+155℃ 1.07Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS