WK73R3ATTE752J
MFR.Part #
WK73R3ATTE752J
JLCPCB Part #
C4284701
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS