WK73R3ATTE183J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R3ATTE183J
JLCPCB Part #
C515006
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 18kΩ 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS