WK73R3ATTE1542F
MFR.Part #
WK73R3ATTE1542F
JLCPCB Part #
C4213715
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS