WK73R2HTTE8873F
MFR.Part #
WK73R2HTTE8873F
JLCPCB Part #
C4285034
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS