WK73R2HTTE6491F
MFR.Part #
WK73R2HTTE6491F
JLCPCB Part #
C4112912
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS