WK73R2HTTE221J
MFR.Part #
WK73R2HTTE221J
JLCPCB Part #
C4194255
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 220Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS