WK73R2BTTD1783D
MFR.Part #
WK73R2BTTD1783D
JLCPCB Part #
C6025457
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS