WK73R2BTTD1301F
MFR.Part #
WK73R2BTTD1301F
JLCPCB Part #
C515002
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS