WK73R2BTTD12R1F
MFR.Part #
WK73R2BTTD12R1F
JLCPCB Part #
C5831080
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS