WK73R2ATTD3160F
MFR.Part #
WK73R2ATTD3160F
JLCPCB Part #
C3988672
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 316Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS