WK73R2ATTD13R3F
MFR.Part #
WK73R2ATTD13R3F
JLCPCB Part #
C4093278
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS