WK73R1JTTD80R6F
MFR.Part #
WK73R1JTTD80R6F
JLCPCB Part #
C4214720
Package
SMD,1.6x0.8mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1.6x0.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS