WK73R1JTTD17R4F
MFR.Part #
WK73R1JTTD17R4F
JLCPCB Part #
C4288615
Package
SMD,1.6x0.8mm
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1.6x0.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS