WK73R1ETTP2103F
MFR.Part #
WK73R1ETTP2103F
JLCPCB Part #
C4203209
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS