TLRH3APTTE39L0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
TLRH3APTTE39L0F
JLCPCB Part #
C3939788
Package
2512
Description
-65℃~+170℃ 39mΩ 5W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS