TLRH2ATTD68L0F
MFR.Part #
TLRH2ATTD68L0F
JLCPCB Part #
C4186302
Description
-65℃~+155℃ 250mW 68mΩ ±1% ±75ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS